Wielkanoc 2017 – Wielki Czwartek – początek Triduum Paschalnego – 13.04.2017

Dziś w kaplicy naszej parafii rozpoczęto obchody Triduum Paschalnego. Od dziś do Niedzieli Zmartwychwstania wspominamy najważniejsze wydarzenia w historii naszej wiary: ustanowienie Eucharystii, mękę i śmierć Chrystusa oraz Jego zmartwychwstanie.

Podczas ostatniej wieczerzy Pan Jezus – poza sakramentem Eucharystii – ustanowił sakrament Kapłaństwa. Tego dnia modlimy się w intencji kapłanów. Juszkowscy parafianie poza modlitwą uhonorowali swego proboszcza szczerymi podziękowaniami za dotychczasowy wysiłek duszpasterski oraz życzeniami na dalszą posługę kapłańską. Przy składanych podziękowaniach i życzeniach nie zapomnieli o szafarzu Karolu Kłomskim, wspierającym w duszpasterstwie proboszcza Krzysztofa Hapkę.

    OLYMPUS DIGITAL CAMER

                             OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Inne informacje

Send Us A Message