Uroczystość poświęcenia kaplicy – 8 grudnia 2016

W dniu 8 grudnia 2016 roku w juszkowskiej parafii, w pierwszą rocznicę od jej utworzenia, odprawiona została Msza Święta, w której trakcie poświęcono nowowybudowaną kaplicę. Uroczystość celebrowali Ks. prałat Stanisław Łada, dziekan Ks. kanonik Jerzy Pobłocki, Ks. prałat Piotr Tworek, Ks. Paweł Labuda oraz proboszcz naszej parafii Ks. Krzysztof Hapka. W czasie Mszy w ścianę kaplicy wmurowano kamień węgielny, który został poświęcony przez Ks. prałata Stanisława Ładę. Kamień ten pochodzi z nieistniejącego kościoła protestanckiego w Juszkowie, zburzonego w czasie II Wojny Światowej w 1945 roku. Umieszczona została także „kapsuła czasu”, zawierająca akt erekcyjny, wydanie gazety z dnia 08.12.2016 i fotografie z budowy kaplicy.

Intencje Mszalne 2021.08.30 – 2021.09.05

Poniedziałek, 30 sierpnia 2021   Godz. 18.00 – Dziękczynno-błagalna w 18 rocz. ślubu Aleksandry i Wojciecha Wtorek, 31 sierpnia 2021 Godz. 18.00 – Dziękczynno-błagalna w 25