Ogłoszenia parafialne – Niedziela Chrztu Pańskiego 08.01.2017 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy obchody uroczystości Bożego Narodzenia, od jutra w liturgii zaczyna się okres zwykły, ale wciąż w nas będzie trwała radość z przyjścia Boga na świat.
2. Msze Św. w tygodniu w dni powszednie, w czasie kolęd, tylko rano o godz. 8.00. We wtorki na zakończenie Mszy Św. odmawiamy modlitwę i litanię do Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, prosząc o jego opiekę oraz wstawiennictwo u Boga w intencji naszej parafii i parafialnych przedsięwzięć. W środy zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Można zamawiać intencje na cały przyszły rok, jest sporo wolnych intencji.
3. Plan kolęd na najbliższy tydzień … (jest on wywieszony w gablotce parafialnej i na stronie internetowej).
4. W zakrystii i u ministrantów można nabyć prasę katolicką: tygodniki – Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
5. Dzisiaj po Mszy Św. do skarbonek przeprowadzamy zbiórkę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy a po Mszy o godz. 10.00 wystąpi z koncertem kolęd Orkiestra Miasta Pruszcz Gdański – serdecznie zapraszamy.
6. Dnia 15 stycznia o godz. 14 w juszkowskiej świetlicy gminnej odbędzie się opłatkowe spotkanie grup różańcowych i chętnych osób do włączenia się do tej wspólnoty modlitewnej.
7. Wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom naszej wspólnoty parafialnej za okazane serce i hojność składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message