Uroczystość Bożego Ciała 15.06.2017

Dziś ulicami naszej parafii przeszła uroczysta procesja Bożego Ciała. Rozpoczęła się ona po Mszy Świętej, odprawionej przez księdza proboszcza o godzinie 10.00. Wiodła do czterech ołtarzy, znajdujących się przy ulicach Raduńskiej i Ogrodowej w Juszkowie. Zakończyła się przy Domu Weselnym przy ulicy Ogrodowej. Po procesji odprawiona została Msza Święta.

Procesję uświetniły pieśni religijne, śpiewane przez organistę i uczestników procesji a także dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej (przebrane w stroje komunijne) oraz młode parafianki, sypiące przed procesją płatki kwiatów.

Film z procesji Bożego Ciała, 15.06.2017

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message