Turnieje piłkarskie Liturgicznej Służby Ołtarza, 30.03.2019

W sobotę 30 marca br. w Rumii i Kosakowie odbyły się turnieje piłkarskie Liturgicznej Służby Ołtarza. Wystawiliśmy dwie drużyny: młodszą (uczniowie szkoły podstawowej klas I – V) i starszą (uczniowie szkoły podstawowej klas VI, VII, VIII i III klasy gimnazjum). Młodsza drużyna zajęła w turnieju drugie miejsce i podliczywszy punkty z turnieju jesiennego zdobyła mistrzostwo Archidiecezji i prawo do reprezentowaniu diecezji na Mistrzostwach Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Sochaczewie w dniach 1- 2 Maja br. Gratulacje !!!

Zdjęcia dzięki uprzejmości p. Marka Draczyńskiego.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2022.08.29 – 2022.09.04

Poniedziałek 29 sierpnia 2022 Godz. 7.00  O Boże błogosławieństwo w budowie kościoła   Godz. 18.00   O Boże błogosławieństwo 25 rocz. ślubu Angeliki i Grzegorza Wtorek

Send Us A Message