Pielgrzymko – wycieczka, 4 – 10 czerwca 2018 r.

Pielgrzymko – wycieczka do:

Kraków, Łagiewniki, Zakopane, Szczawnica, Praga, Kudowa Zdrój, Wrocław

4 – 10 czerwca 2018r

Nasza parafia oraz parafia Ks. kanonika Janusza Mathei z Giemlic organizuje pielgrzymko-wycieczkę w dniach od 04  do 10 czerwca 2018 roku do Krakowa, Łagiewnik, Zakopanego, Szczawnicy, Pragi, Kudowy Zdroju i Wrocławia. Cena 850 zł. i 60 euro. Zapisy telefonicznie bądź bezpośrednio po Mszach Św. Szczegóły wywieszone są na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

Dzień 1. Poniedziałek 04.06.2018

Wyjazd z Juszkowa ok. godz. 4.30, przejazd do Krakowa gdzie zwiedzimy to piękne miasto z lokalnym przewodnikiem. Następnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz na nocleg i kolację w okolicach Zakopanego.

Dzień 2. Wtorek 05.06.2018

Po śniadaniu wyjazd na spływ przełomem Dunajca oraz do Szczawnicy gdzie znajdują się znane pijalnie wód źródlanych oraz wyciąg na Palenicę, skąd rozpościera się przepiękny widok na Pieniny.

Dzień 3. Środa 06.06.2018

Tego dnia zwiedzimy stolicę Podhala i jej okolicę. Zobaczymy m.in. Sanktuarium maryjne na Krzeptówkach, Jaszczurówkę, Bachledówkę, skocznie narciarskie. Spędzimy czas wolny na Krupówkach oraz Gubałówce. Dla chętnych w godzinach popołudniowych wyjazd na baseny termalne.

Dzień 4 Czwartek 07.06.2018

Po śniadaniu wyjazd do Pragi gdzie po przyjeździe, zakwaterowaniu i obiadokolacji pojedziemy na wieczorny spektakl światła, wody i muzyki – Krzyżykowe Fontanny.  Powrót do hotelu

Dzień 5 Piątek 08.06.2018

Po śniadaniu będziemy zwiedzać przepiękną Pragę z lokalnym przewodnikiem, po południu wyjazd do Kudowy Zdrój  na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6 Sobota 09.06.2018

Po śniadaniu przejedziemy tzw. dużą pętle po ziemi kłodzkiej m.in.: Dusznik Zdrój (Papiernia z XVII wieku, Dworek Chopina, Park Zdrojowy), Kudowy Zdrój (Park Zdrojowy, Kaplica Czaszek w Czermnej), przejazd do labiryntu Skalnego “Błędne Skały” w Górach Stołowych (fantastycznego labiryntu form skalnych), przejazd  do Wambierzyc, miejsca pielgrzymkowego od XIII wieku tzw. Dolnośląska Jerozolima.

Dzień 7 Niedziela 10.06.2018

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do domu. W drodze powrotnej zwiedzimy stolicę Dolnego Śląska – Wrocław (możliwość zobaczenia Panoramy Racławickiej).  Powrót do Juszkowa w godzinach późno wieczornych.

Cena 850 zł + 60 euro obejmuje:

Przejazd autokarem, 6 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacja, wstęp na krzyżykowe fontanny, opiekę duchową kapłana, przewodnicy lokalni w większości zwiedzanych miast, Ubezpieczenie KL+NNW (nie obejmuje chorób przewlekłych).

Dodatkowo płatne dla chętnych (spływ Dunajcem 52 zł, termy 50 zł,  Panorama Racławicka 30 zł.)

Program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom. Tel. 888 178 039

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message