Pielgrzymka śladami ostatniej drogi bł. ks. Jerzego Popiełuszki, 30.09.2017

W dniu 30 września br. grupa naszych parafian, wraz z księdzem proboszczem, uczestniczyła w pielgrzymce śladami ostatniej drogi bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Rozpoczęła się ona w miejscowości Górsk, skąd uprowadzono ks. Jerzego. Następnie pielgrzymi przejechali na tamę we Włocławku, gdzie zrzucono ks. Jerzego do Wisły. Kolejno udali się do Sanktuarium męczeństwa bł. Ks Jerzego Popiełuszki. W Sanktuarium ksiądz proboszcz odprawił Mszę Świętą. Po mszy wizyta w parafii Św. Stanisława Kostki w Warszawie – Żoliborzu. Tam bł. ks. Jerzy Popiełuszko sprawował posługę. W parafii tej znajduje się muzeum i grób Ks. Popiełuszki.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Inne informacje

Intencje Mszalne 2022.08.29 – 2022.09.04

Poniedziałek 29 sierpnia 2022 Godz. 7.00  O Boże błogosławieństwo w budowie kościoła   Godz. 18.00   O Boże błogosławieństwo 25 rocz. ślubu Angeliki i Grzegorza Wtorek

Send Us A Message