Pielgrzymka rowerowa do Sanktuarium Maryjnego Królowej Polskiego Morza w Swarzewie

1 września br., podobnie jak w roku ubiegłym, grupa naszych parafian, wraz z księdzem proboszczem, udała się z pielgrzymką do Sanktuarium Maryjnego Królowej Polskiego Morza w Swarzewie. Trasa pielgrzymki – nie licząc przejazdu kolejką SKM – wiodła szlakami Kaszub. Pielgrzymi mieli okazję podziwiać wspaniały, nadmorski widok Zatoki Puckiej jak i urok kaszubskich lasów okolic Wejherowa. Jednakże niezapomniane przeżycie to możliwość uczestniczenia w uroczystej mszy odpustowej, którą celebrowano tego dnia w Sanktuarium. Zgromadziła ona dużą rzeszę wiernych, którzy przybyli na odpust tak jak nasi parafianie na rowerach ale także w pieszych pielgrzymkach.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message