Ogłoszenia parafialne – XXXIV Niedziela Zwykła Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 26.11.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnią niedzielę w roku liturgicznego, za tydzień rozpoczniemy pierwszą niedziela adwentu nowy rok liturgiczny. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w czwartek – święto Św. Andrzeja Apostoła. Dzisiaj zapraszamy na Mszę Świętą za wstawiennictwem Św. Charbela, przed Mszą o godz.17.30 nabożeństwo różańcowe, modlitwy wstawiennicze i błogosławieństwo relikwiami.

2. Jutro w poniedziałek przypada w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 9.00 i zakończy się o godz. 17.00.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek, sobota i niedziela m-ca grudnia. W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną a po południu  okazja do spowiedzi od godz. 16.30. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja zakończona nabożeństwem eucharystycznym. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP. W niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic Żywego Różańca.

4. Dzisiaj o godz. 16.00 w salce spotkanie na herbatce dla ministrantów i lektorów wraz z rodzicami.

5. W sobotę 2 grudnia o godz. 16.00 zapraszamy członków Dziecięcej Róży Różańcowej na spotkanie mikołajkowe do salki parafialnej. Po spotkaniu wymienimy się tajemnicami różańcowymi, wiec proszę aby zabrać je ze sobą.

6. Za tydzień w niedziele po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej a po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych przygotowującej się do Bierzmowania.

7. Osoby, które chciałby wspomóc budowę naszego kościoła wolontariatem przy roznoszeniu w parafii opłatków, proszę o kontakt ze mną po Mszach Świętych.

8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Polecamy również za darmo magazyn ewangelizacyjny Dobre Nowiny.

9. Za tydzień po Mszach Św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na wystrój naszej kaplicy i kościoła.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message