Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić: w sobotę – święto Śww. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00. W poniedziałki zapraszamy na różaniec szczególnie dzieci z naszej parafii i te, które przygotowują się do Pierwszej Komunii.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej a po Mszy o godz. 18.00  spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej do sakramentu Bierzmowania w 2024 roku. W tym tygodniu młodzież z klas VIII SP ma swoje przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w salkach. W środę o godz. 19.00 lub w sobotę (uwaga wyjątkowo) o godz. 11.00.

4. W czwartek zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 za wstawiennictwem Św. Charbela, przed Mszą o godz. 17.30 modlitwy wstawiennicze, różaniec i błogosławieństwo relikwiami.

5. W CKiS na ul. Chopina w Pruszczu Gdańskim 28.10.2023r. o godz. 17.45 i 2.11.2023r. o godz. 15.00 będzie wyświetlany film ,,Ulmowie błogosławiona rodzina” film nie jest normalnie wyświetlany w kinach, został specjalnie sprowadzony na dwa seanse.  

6. W ubiegłą niedzielę do puszek z okazji Dnia Papieskiego młodzież zebrała 1 566 zł. 95 gr. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message