Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXVIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i XX dzień Papieski. Z tej racji w całej Polsce jest organizowana zbiórka pieniężna na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W naszej parafii ofiarę można złożyć do puszki przy drzwiach kaplicy. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera, w czwartek – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, w piątek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej a w sobotę – wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci Bł. ks. Jerzego Popiełuszki, suma odpustowa o godz. 11.30. Panie z aktywu parafialnego pragną przygotować stoisko odpustowe z domowymi ciastkami a dochód ma być przeznaczony na doposażenie kuchni przy salkach parafialnych.

2. Zapraszamy na tradycyjne w październiku nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszach Świętych o godz. 18.00 a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00. W poniedziałki na różaniec zapraszamy dzieci.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Św. a za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message