Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXVIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i XX dzień Papieski. Z tej racji w całej Polsce jest organizowana zbiórka pieniężna na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W naszej parafii ofiarę można złożyć do puszki przy drzwiach kaplicy. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera, w czwartek – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, w piątek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej a w sobotę – wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci Bł. ks. Jerzego Popiełuszki, suma odpustowa o godz. 11.30. Panie z aktywu parafialnego pragną przygotować stoisko odpustowe z domowymi ciastkami a dochód ma być przeznaczony na doposażenie kuchni przy salkach parafialnych.

2. Zapraszamy na tradycyjne w październiku nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszach Świętych o godz. 18.00 a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00. W poniedziałki na różaniec zapraszamy dzieci.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Św. a za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message