Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela Zwykła 30.09.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXVI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek – wspomnienie Śww. Aniołów Stróżów, w czwartek – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu a w piątek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne, pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca października. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną, okazja do spowiedzi od 16.30 (szczególnie zapraszam dzieci rocznicowe i pierwszokomunijne).

3. Zapraszamy na tradycyjne w październiku nabożeństwa różańcowe. Codziennie po wieczornej Mszy Św. a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. (w czasie tej Mszy zostaną poświęcone różańce, z którymi dzieci będą przystępować do Pierwszej Komunii Św.). Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 18.00

5. Z inicjatywy Oazy Rodzin czyli Kościoła Domowego w naszej parafii powstaje młodzieżowa grupa duszpasterska. Zapraszamy uczniów klas: od 6 do 8 na pierwsze spotkanie we wtorek po Mszy wieczornej o godz. 18.45.

6. Sanktuarium MB Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie zaprasza na Adorację połączoną z modlitwą o uzdrowienie dla małżeństw pragnących potomstwa. Każdy 8 dzień miesiąca o 19.30. Najbliższe spotkanie 8 października.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message