Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła 21.10.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. Dziś przypada Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. W sposób szczególny będziemy modlić się w tym czasie za misje i misjonarzy W kalendarzu liturgicznym przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża.

2. Zapraszamy na tradycyjne w październiku nabożeństwa różańcowe. Codziennie po wieczornej Mszy Św. a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00 W środy na nabożeństwa szczególnie zapraszamy dzieci.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 18.00 Młodzież z klas VIII – ch ma swoje spotkania przygotowujące do Bierzmowania w tym tygodniu: w środę o godz. 19.00 lub w sobotę o godz. 11.00

4. Młodzież starsza (klasy III gimnazjalne i szkoła średnia) ma swoje spotkania w poniedziałki o godz. 18.45. Grupa młodzieżowa Oazy (młodzież z klas od 6 do 8) ma swoje spotkanie we wtorki w salce o godz. 18.45. Grupy są otwarte – zapraszamy na spotkania.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

6. Przy wyjściu z kaplicy są kartki na wypominki za zmarłych, które można składać do skarbony.

7. Dzisiaj po Mszach można złożyć ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy. W ubiegłą niedzielę młodzież do skarbonek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrała 710 zł. 92 gr. Bóg zapłać za złożone ofiary.

8. Nasza parafia i parafia z Giemlic organizuje autokarową pielgrzymkę do Francji (Sanktuaria Francji – Paryż, La Salette, Lourdes i inne) Termin od 27 maja do 4 czerwca 2019 r. Osoby zainteresowane bliższymi informacjami mogą zadzwonić pod nr 888 178 039 lub uzyskać je w zakrystii po Mszy.

9. Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim osobom, które były zaangażowane w przygotowanie i przeżywanie naszego parafialnego odpustu ku czci Bł. Ks. Jerzego.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message