Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i parafialny odpust ku czci Bł. Jerzego Popiełuszki. Prosimy naszego patrona o Boże błogosławieństwo dla naszej wspólnoty parafialnej i naszych parafialnych przedsięwzięć związanych z budową kościoła. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11.30 odprawiona zostanie przez ks. kanonika Marka Mierzwę.  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – święto Św. Łukasza, Ewangelisty, w środę – wspomnienie liturgiczne Św. Jana Kantego a w piątek – wspomnienie Św. Jana Pawła II.

2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie po Mszach Św. wieczornych a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00.

3. Dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszam dzieci na nabożeństwo różańcowe w poniedziałki przez cały październik.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz.18.00 spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

5. W ubiegłą niedzielę w Dzień Papieski na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 802,50 zł. Pieniądze zostały już wpłacone na konto Fundacji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. Do brązowej skarbony w kaplicy przy filarze oraz przy wyjściu z kościoła można już składać tradycyjne wypominki za zmarłych. Od 2 listopada przez 2 tygodnie przed Mszą Św. wieczorną czyli o godz. 17.30 będzie odmawiany różaniec połączony z wypominkami.

7. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Młodzież z klas pierwszych szkoły średniej, przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania w 2022 roku zapraszam na spotkanie dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz.18.00.  Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach do wyboru: w środę o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 11.00.


Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2022.08.29 – 2022.09.04

Poniedziałek 29 sierpnia 2022 Godz. 7.00  O Boże błogosławieństwo w budowie kościoła   Godz. 18.00   O Boże błogosławieństwo 25 rocz. ślubu Angeliki i Grzegorza Wtorek

Send Us A Message