Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła 17.09.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Stanisława Kostki, w środę – wspomnienie liturgiczne Śww. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w czwartek – święto Św. Mateusza w a w sobotę – wspomnienie Św. Ojca Pio

2. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci, które przygotowują się  do Pierwszej Komunii Świętej w 2024 roku a po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej, przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

3. W tym tygodniu nie będzie Mszy Świętych we wtorek i w czwartek.

4. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message