Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła 17.09.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Stanisława Kostki, w środę – wspomnienie liturgiczne Śww. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w czwartek – święto Św. Mateusza w a w sobotę – wspomnienie Św. Ojca Pio

2. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci, które przygotowują się  do Pierwszej Komunii Świętej w 2024 roku a po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej, przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

3. W tym tygodniu nie będzie Mszy Świętych we wtorek i w czwartek.

4. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message