Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzić: w środę – wspomnienie liturgiczne Św. Wincentego a Paulo, w czwartek – wspomnienie Św. Wacława, w piątek – święto Śww. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała a w sobotę – wspomnienie Św. Hieronima.

2. W środę 26 września zapraszamy na Mszę Świętą za wstawiennictwem Św. Charbela, przed Mszą o godz.17.30 nabożeństwo różańcowe, modlitwy wstawiennicze i błogosławieństwo relikwiami.

3. Za tydzień przeżywać będziemy pierwszą niedzielę m-ca października. Po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic różańcowych.

4. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej a po Mszy o godz. 18.00  spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej do sakramentu Bierzmowania w 2024 roku.

5. W tym tygodniu młodzież z klas VIII SP ma swoje przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w salkach. W środę o godz. 19.00 lub w sobotę o godz. 12.00.

6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

7. Bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe, wyrazy życzliwości z tej okazji. Okoliczności sprawiły, że nie mogłem odpowiedzieć, czy odpisać ale zapewniam o modlitwie wdzięczności. Bóg zapłać.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message