Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła 02.08.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: we wtorek – wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, w czwartek – święto Przemienienia Pańskiego a w sobotę – wspomnienie Św. Dominika.

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i piątek miesiąca sierpnia. Nabożeństwa eucharystyczne po Mszach Świętych. W piątek okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od 16.30.

3. W miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu w tygodniu Msze Św. będą odprawiane na przemian rano i wieczorem. W poniedziałki, w środy i w piątki o godz. 18.00 a we wtorki, w czwartki i w soboty o godz. 8.00. W niedziele pozostanie Msza Św. wieczorna o godz. 18.00.

4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. W ubiegłą niedzielę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy zebrano 1343,10 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary i jeszcze raz dziękuję za posługę paniom, które dbają o naszą kaplicę.

6. Dzisiaj po Mszach Św. można wesprzeć pieniężnie akcję pomocową w ramach leczenia Piotrusia Gwiazdowskiego, który urodził się z poważną wadą krótszej nóżki i brakiem kości strzałkowej. Na drzwiach kaplicy znajduje się plakat z informacjami na temat tej akcji, która można wesprzeć także internetowo i przelewem.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message