Ogłoszenia parafialne – XV Niedziela Zwykła 10.07.2016 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – święto Św. Benedykta, patrona Europy, we wtorek – wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w środę – wspomnienie Śww. pustelników Świerarda i Benedykta, w piątek – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła a w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Do skrzynki pocztowej w domku parafialnym można wkładać karteczki z prośbami czy podziękowaniami, które chcielibyśmy za pośrednictwem MB Nieustającej Pomocy przedstawić Bogu.

3. Msze Święte w juszkowskiej kapliczce są odprawiane codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 8.30 rano, a w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 . Okazja do spowiedzi 15 min przed Mszą Św.

4. W środę 13 lipca przed Mszą Św. o godz.17.30 zapraszam na różaniec fatimski odmawiany w intencji nawrócenia i pokoju na świecie.

5. W domku parafialnym i u ministrantów można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

6. Od początku lipca trwa zbiórka miedzi i cyny przeznaczonych na nasze dzwony. Zbiórkę prowadzi pani Krystyna Kłomska na swojej posesji przy ul. Raduńskiej w soboty od godz. 14.00 do 16.00 . O zbiórce można więcej dowiedzieć się na naszej stronie internetowej – www.parafiawjuszkowie.pl

7. Orkiestra Miasta Pruszcz Gdański zaprasza na koncert muzyki filmowej w przyszłą niedzielę tj. 17.07 do Faktorii na godz. 20.00

8. Wszystkim dobrodziejom za prace i darczyńcom za ofiary składam w imieniu naszej parafii serdeczne ,,Bóg Zapłać”.

Inne informacje

Send Us A Message