Ogłoszenia parafialne – XIV Niedziela Zwykła 03.07.2016 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy a w piątek wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie odmawiana w środy o godz. 18.00. Do skrzynki pocztowej w domku parafialnym można wkładać karteczki z prośbami czy podziękowaniami, które chcielibyśmy za pośrednictwem MB Nieustającej Pomocy przedstawić Bogu.

3. Msze Święte w juszkowskiej kapliczce są odprawiane codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 8.30 rano, a w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 . Okazja do spowiedzi 15 min przed Mszą Św. Sprawy biurowe oraz intencje mszalne proszę zgłaszać bezpośrednio po Mszy Św. bądź telefonicznie (tel. 888 178 039).

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy Litanię do Najdroższej Krwi Pana Jezusa i będziemy modlić się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne.

5. W środę przypada Święto patronalne Apostolstwa Chorych. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji osób chorych i starszych z naszej parafii oraz osób, które opiekują się nimi. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

6. W domku parafialnym i u ministrantów można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

7. Od początku lipca trwa zbiórka miedzi i cyny przeznaczonych na nasze dzwony. Zbiórkę prowadzi pani Krystyna Kłomska na swojej posesji przy ul. Raduńskiej (vis a vis placu parafialnego). O zbiórce można więcej dowiedzieć się na naszej stronie internetowej: www.parafiawjuszkowie.pl

8. Wszystkim dobrodziejom za prace i darczyńcom za ofiary składam w imieniu naszej parafii serdeczne ,,Bóg Zapłać”.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message