Ogłoszenia parafialne – VII Niedziela Zwykła 20.02.2022 r.

1.     Przeżywamy dzisiaj VII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – święto Katedry Św. Piotra apostoła, w środę – wspomnienie liturgiczne Św. Polikarpa biskupa i męczennika.

2.     Ks. Bp Zbigniew Zieliński w sobotę 5 marca o godz. 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. W czwartek 24 lutego o godz.17.00 rozpocznie się nowenna do Ducha Świętego i przygotowanie bliższe do uroczystości.

3.     W sobotę 26 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą za wstawiennictwem Św. Charbela. Swoje intencje będzie można włożyć do koszyczka przed Mszą i złożone zostaną na ołtarzu w czasie ofiarowania darów.

4.     Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę a dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego. Polecamy również za darmo miesięcznik ewangelizacyjny Dobre Nowiny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message