Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych (Msze Św. w tym dniu w naszej kaplicy tylko o godz. 8.00 i 10.00). Na cmentarzu starym w Pruszczu o godz. 14.00 a na nowym o godz. 15.00, nie będzie Mszy o godz. 11.30 i 18.00. Jutro w sobotę – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze Św. w naszej kaplicy w tym dniu o godz. 8.00 i 10.00. Odpustu zupełnego udziela się wiernemu, który przy spełnieniu zwykłych warunków (stan łaski uświęcającej), celem okazania pomocy duszom w czyśćcu cierpiącym w poszczególnych dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzi cmentarz i przynajmniej w myślach pomodli się za zmarłych. Różaniec połączony z wypominkami w dni powszednie przed Mszą Św. o godz. 17.15 a w sobotę po Mszy o godz. 8.00. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany do piątku 15 listopada. W niedziele wypominki podczas Mszy Św. Wypominki można składać do skarbony przy wyjściu z kaplicy.

2. W niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo i spotkanie dla członków Żywego Różańca. W piątek 8 listopada od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

3. W niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowującej się do Pierwszej Komunii Świętej a poi Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message