Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25.12.2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Św. w naszej kaplicy tak jak w niedzielę: o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i wieczorem o godz. 18.00. Jutro w sobotę II Dzień Świąt – wspomnienie Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Św. również jak w niedzielę. Pojutrze III Dzień Świąt J – niedziela – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Jeżeli warunki zewnętrzne pozwolą, to Sumy Parafialne o godz. 10.00 w pierwsze i drugie Święto oraz w przyszłą niedzielę zostaną odprawione w nowobudowanym kościele. Proszę pamiętać o ciepłym ubraniu J
  2. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  3. Msza Św. świąteczna i niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii. Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

Wszystkim parafianom składam najserdeczniejsze życzenia błogosławionych i szczęśliwych Świąt Narodzenia Pańskiego. Chrystus przyszedł na świat aby wnieść w nasze życie światło, pokój i nadzieję. W tym trudnym czasie zaczerpmy światła i pokoju ze żłóbka Nowonarodzonego by nadzieja wiodła nas i umacniała. Życzę zdrowia, pomyślności i miłości. Niech Chrystus nam błogosławi i przepełnia swoją obecnością!

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message