Ogłoszenia parafialne – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 27.12.2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę w oktawie Uroczystości Narodzenia Pańskiego – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W czwartek przypada ostatni dzień Roku Pańskiego 2020. O godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo przebłagalne przed Najświętszym Sakramentem i Mszę Świętą. W piątek rozpoczniemy Nowy Rok uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św. w naszej parafii w tym dniu: o godz. 10.00 (w kościele – proszę pamiętać o ciepłym ubraniu 🙂 ) oraz o 11.30 i wieczorem o 18.00 w kaplicy. Nie będzie Mszy Św. o godz. 8.00.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: Pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela m-ca stycznia. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi a w niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo i wymiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. W tym roku z przyczyn obiektywnych nie będzie kolędy parafialnej. Msze Św. w dni powszednie w styczniu będą odprawiane wieczorem o godz. 18.00. W soboty tradycyjnie o godz. 8.00.
  4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. Msza Św. świąteczna i niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii.  Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

 

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na lipiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby

Send Us A Message