Ogłoszenia parafialne – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 27.12.2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę w oktawie Uroczystości Narodzenia Pańskiego – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W czwartek przypada ostatni dzień Roku Pańskiego 2020. O godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo przebłagalne przed Najświętszym Sakramentem i Mszę Świętą. W piątek rozpoczniemy Nowy Rok uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św. w naszej parafii w tym dniu: o godz. 10.00 (w kościele – proszę pamiętać o ciepłym ubraniu 🙂 ) oraz o 11.30 i wieczorem o 18.00 w kaplicy. Nie będzie Mszy Św. o godz. 8.00.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: Pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela m-ca stycznia. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi a w niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo i wymiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. W tym roku z przyczyn obiektywnych nie będzie kolędy parafialnej. Msze Św. w dni powszednie w styczniu będą odprawiane wieczorem o godz. 18.00. W soboty tradycyjnie o godz. 8.00.
  4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. Msza Św. świąteczna i niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii.  Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

 

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message