Ogłoszenia parafialne – Święto Chrztu Pańskiego 10.01.2021 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Święto Chrztu Pańskiego, która kończy w liturgii czas Bożego Narodzenia, od jutra będziemy przeżywać w liturgii czas zwykły. Msze Święte w naszej parafii w dni powszednie od poniedziałku do piątku wieczorem o godz. 18.00, w soboty rano o godz. 8.00 a w niedzielę: o godz. 8.00, o 10.00 (w nowobudowanym kościele – proszę pamiętać o ciepłym ubraniu J) oraz o 11.30 i wieczorem o 18.00.
  2. W tym roku z przyczyn obiektywnych nie będzie tradycyjnej kolędy parafialnej. Zachęcam parafian aby w gronie domowników zorganizowali wspólną modlitwę błogosławieństwa domu i rodziny, zaśpiewali kolędę i spotkali się przy stole. Woda Święcona znajduje się w beczce przy wyjściu z kaplicy. Na stronie internetowej naszej parafii znajduje się Modlitwa Kolędowa, którą można się posłużyć.
  3. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Można też zabrać za darmo magazyn katolicki Dobre Znaki. Zachęcamy do czytania prasy.
  4. Msza Św. świąteczna i niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii. Po Mszy przez 20 minut będzie jeszcze okazja by przystąpić do Komunii Św.

W minionym tygodniu na drogę do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy: + Czesława Adamiaka z ul. Chabrowej oraz + Tadeusza Łopaszyńskiego z ul. Storczykowej.

Wieczny odpoczynek…

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message