Ogłoszenia parafialne – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 19.05.2024r.

1. Przeżywamy niedzielę – uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła – II dzień Zielonych Świąt, w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w piątek – wspomnienie liturgiczne NMP Wspomożycielki Wiernych a za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Przenajświętszej Trójcy.

2. Wczoraj w sobotę dzieci z naszej parafii przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Przez cały tydzień do piątku włącznie przeżywać będą tzw. Biały Tydzień. Msze o godz. 18.00 w Białym Tygodniu będą odprawiane w kościele.

3. Za tydzień w niedzielę na Mszy o godz. 11.30 dzieci przeżywać będą Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w piątek 24 maja od godz. 16.00 do 17 .30.

4. W maju zapraszamy na nabożeństwa majowe – codziennie po Mszy wieczornej a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00 W Borzęcinie majowe tradycyjnie przy kapliczce o godz. 19.00

5. W niedzielę 26 maja zapraszamy na Mszę Świętą za wstawiennictwem Św. Charbela o godz. 18.00 w kaplicy, przed Mszą o godz.17.30 nabożeństwo różańcowe, modlitwy wstawiennicze i błogosławieństwo relikwiami.

6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Jest Także magazyn Gość Niedzielny Extra po 14 zł.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będzie można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i wystrój naszej kaplicy i kościoła.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message