Ogłoszenia parafialne – Niedziela Święto Chrztu Pańskiego 09.01.2022 r.

1.Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się w liturgii czas zwykły ale pozostaniemy jeszcze w atmosferze radości z Bożego Narodzenia tradycyjnie do Święta Ofiarowania Pańskiego. W czasie kolęd Msze w dni powszednie będą odprawiane zasadniczo rano o godz. 8.00, ale w najbliższy czwartek Msza Św. zostanie odprawiona wcześniej o godz. 7.30

2. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie opłatkowe dla całej wspólnoty Żywego Różańca. Spotkanie odbędzie się w sali parafialnej.

3. W tym roku kolęda parafialna odbywa się na dwa sposoby. Tradycyjnie w domach – plan kolędy jest wywieszony na drzwiach, w gablotce i na stronie internetowej, ale proszę jednak aby potwierdzić smsem czy osobiście przyjęcie kolędy. Kolęda w dni powszednie rozpoczyna się o godz. 16.00 a w soboty o godz. 10.00. Od 20 stycznia będą odprawiane Msze Święte dla mieszkańców poszczególnych ulic połączone ze spotkaniem kolędowym. Plan tych Mszy  zostanie podany później.

4. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie: +Kazimierz Warzocha, +Halina Dettlaf oraz +Bolesław Piechocki. Przez cały tydzień będzie odmawiany różaniec w intencji zmarłych w kaplicy o godz. 18.00 a w sobotę o godz. 8.30

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message