Ogłoszenia parafialne –Niedziela Chrztu Pańskiego 07.01.2024r.

1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia, od jutra rozpoczyna się okres zwykły w liturgii Kościoła.

2. Na stronie internetowej i w gablotce został również umieszczony plan kolędy parafialnej, która w tym roku odbywa się tradycyjnie od drzwi do drzwi.  W czasie kolęd Msze w dni powszednie tylko o godz. 8.00 rano w kaplicy a w niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00

3. Dzisiaj o godz. 15.00 w salce parafialnej odbędzie się opłatek dla członków Żywego Różańca. W środę po Mszy o godz. 8.00 zapraszamy na różaniec odmawiany przez Wspólnotę Żywego Różańca.  Dzieci z Róży Różańcowej Bł. Stanisławy mogą wymienić się tajemnicami dzisiaj po Mszy o godz. 11.30. Podczas Mszy o godz. 11.30 wystąpi zespół Jagódki z programem świątecznym.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

5. Bierzmowanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej odbędzie się 18 marca o godz. 18.00. Sakramentu udzieli Ks. Bp Piotr Przyborek.

6. Organizujemy razem z parafią z Giemlic czterodniową pielgrzymkę na Morawy Czeskie. Termin od 02.04. do 06.04. 2024r. Koszt 1735 zł. plus 1700 czk. Szczegóły wyjazdu znajdują się na plakatach w gablotce i na stronie internetowej parafii.

7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message