Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Zwykła 28.01.2024r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Zwykła w ciągu roku liturgicznego i Światowy Dzień Trędowatych. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać:

w środę – wspomnienie liturgiczne Św. Jana Bosko prezbitera,

w piątek – święto Ofiarowania Pańskiego – Msze w tym dniu rano o godz. 8.00 i wieczorem o  godz. 18.00

2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela m-ca lutego. W czwartek i w piątek nabożeństwa eucharystyczne po Mszach Świętych rano o godz. 8.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę za tydzień w piątek 9 lutego. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej po Mszy o godz. 8.00 do godz. 9.30. Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu po nabożeństwie do godz. 9.30. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót m-ca ku czci Niepokalanego Serca NMP. W niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic Żywego Różańca.

3. Na stronie internetowej i w gablotce został umieszczony plan kolędy parafialnej, która w tym roku odbywa się tradycyjnie od drzwi do drzwi.  W czasie kolęd Msze w dni powszednie tylko o godz. 8.00 rano w kaplicy a w niedziele nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00 Kolęda dodatkowa na zgłoszenie odbędzie się w niedzielę 11 lutego.

4. Zapraszamy na rekolekcje małżeńskie na temat Fundament Życia Małżeńskiego, które odbędą się w Ignacjańskim Centrum Formacji Duchowej w Gdyni w dniach od 9 do 11 lutego. Zapisy przez internet i telefonicznie. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablotce.

5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message