Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkanocna 03.05.2020 r.

 

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Wielkanocną, która obchodzona jest jako Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca Tydzień modlitw o powołania. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Floriana, męczennika, w środę – Święto Śww. Apostołów Filipa i Jakuba a w piątek – Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Głównego Patrona Polski.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00 a w soboty i niedziele po Mszy o godz. 8.00.

3. Zgodnie z nowymi zarządzeniami Władz Państwowych odnośnie stanu epidemii, od 20 kwietnia w nabożeństwach religijnych w naszej kaplicy może uczestniczyć 10 osób. Pierwszeństwo mają rodziny, które zamówiły intencję Mszy Świętej. Zachęcam wiernych aby uczestniczyli w obrzędach duchowo przez media. Msze z naszej kaplicy są transmitowane na facebooku – Parafia Juszkowo i poprzez stronę internetową naszej parafii – parafiawjuszkowie.pl. Msze codziennie o godz. 18.00, w sobotę o godz. 8.00 a w niedzielę o godz. 11.30. W niedzielę osoby uczestniczące we Mszy przez media mogą przystąpić do Komunii Świętej. Kaplica będzie otwarta przez pół godziny po zakończeniu Mszy Św. o 11.30.

4. Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii zostaje przeniesiona ze względu na panującą sytuację na niedzielę 13 września.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy + Eugenię Pylak z ul. Raduńskiej. Wieczny odpoczynek …

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości, którą w tych dniach otrzymałem składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message