Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu 05.03.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Wielkiego Postu, niedzielę Ad Gentes – dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami. Do puszki na skarbonie przy filarze w kaplicy oraz do puszki przy wyjściu z kościoła pod chórem można złożyć ofiarę na Misje. Bóg zapłać za ofiary. Po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo Żywego Różańca i wymian tajemnic różańcowych.

2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 18.30 i na Gorzkie Żale w niedziele o 17.15.

3. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które wygłosi ks. Dominik Cichy z Pruszcza Gdańskiego. Bardzo  serdecznie witamy go w naszej wspólnocie parafialnej. Rekolekcje będą trwały do środy 8 marca włącznie. Dzisiaj nauki ogólne podczas Mszy Świętych a w poniedziałek, we wtorek i w środę podczas Mszy o godz. 18.00. Podczas tych Mszy Świętych będzie zbierana taca. Dla dzieci (do klasy VI SP) w wyżej wymienione dni o godz. 17.00 a dla młodzieży(od klasy VII do końca szkoły średniej) o godz. 19.15. Proszę rodziców aby umożliwili swoim pociechom (szczególnie dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej) uczestnictwo w rekolekcjach. Możliwość dodatkowej spowiedzi rekolekcyjnej w czwartek od 17.00 do 18.00

4. W środę wspólnota Żywego Różańca zaprasza na modlitwę różańcową o godz. 17.30

5. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci, które przystąpią w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej. Krótkie spotkanie organizacyjne poprowadzi w kościele Pani Vita.

6. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message