KOLĘDA PARAFIALNA W 2023r.

Mam nadzieję, że za rok kolęda parafialna odbywać się będzie normalnie, tradycyjnie od drzwi do drzwi. Przez ostanie dwa lata w naszej parafii wprowadziło się wielu nowych parafian a plan kolędy z ubiegłych lat stał się nieaktualny, dlatego w tym roku kolęda parafialna jest  na zgłoszenie. Przez cały czas Adwentu proszę zgłaszać chęć przyjęcia kolędy parafialnej. Można to uczynić telefonicznie smsem 888 178 039, bezpośrednio po Mszach Świętych w zakrystii lub kartką wrzuconą na tacę podczas Mszy Świętych. Proszę też o postawę misyjną i zapytać sąsiadów czy chcą kolędy. Chciałbym aby kolęda objęła jak największą część naszej parafii. Przepraszam za tę niedogodność. Plan kolędy zostanie ogłoszony na Święta Bożego Narodzenia.

Proboszcz Parafii Juszkowo Krzysztof Hapka

Inne informacje

Send Us A Message