II Niedziela Wielkanocna 03.04. 2016 r.

Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną czyli Miłosierdzia Bożego, która kończy czas Oktawy Wielkanocnej. Decyzją podjętą podczas zebrania plenarnego Konferencji Episkopatu Polski, Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym Caritas i rozpoczyna obchody Tygodnia Miłosierdzia. Można dzisiaj uzyskać odpust zupełny przez spełnienie pobożnej praktyki ku czci Miłosierdzia Bożego.
W poniedziałek będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesioną z 25 marca (Wielki Piątek).
W tygodniu rozpoczną się prace przygotowawcze do ekshumacji cmentarza na placu budowy kościoła. Potrzeba kilku chętnych i sprawnych panów z łopatami w środę o godz. 9.00
Jeszcze raz dziękuję za życzenia i wszelką życzliwość jaką otrzymałem w czasie Świąt. Niech Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny błogosławi i obdarza Łaską. Trwajmy w radości ze Zmartwychwstania Pańskiego!

Inne informacje

Send Us A Message