Dwudziestolecie posługi kapłańskiej ks. proboszcza Krzysztofa Hapki 18.06.2017.

Dzisiejsza Msza Święta o godzinie 11.30 miała bardziej uroczysty przebieg, niż zwykle. Uczciliśmy dwudziestolecie posługi kapłańskiej naszego proboszcza. W dzisiejszej Eucharystii uczestniczyli zaproszeni przez proboszcza goście – księża z innych parafii, którzy wraz z nim w tym samym czasie przyjmowali święcenia kapłańskie.

Na koniec uroczystości parafianie podarowali księżom kwiaty oraz życzyli wszystkim wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat owocnej posługi kapłańskiej.

Mszę uświetnił występ chóru „Trinitatis” z parafii pw. Trójcy Świętej w Gdyni – Dąbrowie.

Występ Chóru “Trinitatis”

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message