Dożynki Gminne, 03.09.2017

W niedzielę 3 września br. w Juszkowie odbyły się dożynki gminy Pruszcz Gdański. Tegoroczne święto plonów rozpoczęło się nabożeństwem, odprawionym przez księdza proboszcza na placu przy naszej kaplicy. Po mszy uroczysty korowód z pocztami sztandarowymi i wieńcami dożynkowymi przeszedł do Centrum Rekreacji przy ul. Sportowej, gdzie odbył się festyn. Towarzyszyły mu konkursy na wieniec żniwny oraz kulinarne. Uczestnikom czas umilał m.in. Zespół Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański „Jagódki”. Były koncerty zespołów muzycznych oraz zabawa taneczna. Dożynki zakończyły się pokazem sztucznych ogni.

Inne informacje

Intencje różańcowe na czerwiec 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju. Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw

Send Us A Message