Dożynki Gminne, 03.09.2017

W niedzielę 3 września br. w Juszkowie odbyły się dożynki gminy Pruszcz Gdański. Tegoroczne święto plonów rozpoczęło się nabożeństwem, odprawionym przez księdza proboszcza na placu przy naszej kaplicy. Po mszy uroczysty korowód z pocztami sztandarowymi i wieńcami dożynkowymi przeszedł do Centrum Rekreacji przy ul. Sportowej, gdzie odbył się festyn. Towarzyszyły mu konkursy na wieniec żniwny oraz kulinarne. Uczestnikom czas umilał m.in. Zespół Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański „Jagódki”. Były koncerty zespołów muzycznych oraz zabawa taneczna. Dożynki zakończyły się pokazem sztucznych ogni.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2024.02.19 – 2024.02.25

Poniedziałek 19 luty 2024 Godz. 18.00   W intencji o Boże błogosławieństwo dla budowniczych kościoła w Juszkowie za wstawiennictwem Bł. Jerzego Popiełuszki Wtorek 20 luty 2024

Send Us A Message