X Niedziela Zwykła 05.06.2016 r.

1. Dzisiaj przeżywamy X Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W Polsce obchodzimy Święto Dziękczynienia i jest przeprowadzana po Mszach Św. zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej -Wotum Wdzięczności za Wolna Polskę.
W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy:
w środę – wspomnienie Św. Jadwigi królowej,
w piątek –wspomnienie Bł. Bogumiła biskupa
w sobotę – wspomnienie Św. Barnaby apostoła.
Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszy św. a w niedzielę po Mszy o godz. 10.00

2. Msze Święte w juszkowskiej kapliczce są odprawiane codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 8.30 rano, a w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 . Okazja do spowiedzi 15 min przed Mszą Św. Sprawy biurowe proszę zgłaszać bezpośrednio po Mszy Św. bądź telefonicznie ( tel. 888 178 039 ).

3. W domku parafialnym można nabyć prasę katolicką: tygodniki Gość Niedzielny i Niedzielę, dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego.

4. Wszystkich ministrantów a także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, zapraszam na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 9.00 przy domku parafialnym

5. Wszystkim dobrodziejom za prace i darczyńcom za ofiary składam w imieniu naszej parafii serdeczne ,,Bóg Zapłać”.

Inne informacje

Send Us A Message