Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski 03.05.2018 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość NMP Królowej Polski. Dzisiaj także Święto Konstytucji 3 Maja, pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
  2. Rozpoczęliśmy miesiąc maj szczególnie poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są po Mszy Św. o godz. 18.00 w tygodniu a w soboty i w niedziele po Mszy o godz.8.00
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca maja. Nabożeństwa eucharystyczne będą połączone z nabożeństwem majowym. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z naszej parafii z posługą sakramentalną. Po południu okazja do spowiedzi od godz. 16.30 W niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo majowe i spotkanie dla członków Żywego Różańca.

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message