Pielgrzymka kolejowo – rowerowa na Półwysep Helski i do Sanktuarium Maryjnego Królowej Polskiego Morza w Swarzewie 03.08.2019

Dnia 3 sierpnia br. grupa naszych parafian na czele z księdzem proboszczem udała się na kolejowo – rowerową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego Królowej Polskiego Morza w Swarzewie. Pierwszy etap pielgrzymki to przejazd koleją na Hel, skąd rowerami pielgrzymi przez Juratę, Jastarnię, Chałupy, Władysławowo, Puck dotarli do Swarzewa. Po modlitwie i pobycie w Sanktuarium rowerami dojechali do Wejherowa, skąd pociągiem udali się do Gdańska. Ostatni odcinek pielgrzymki do Juszkowa pokonali ponownie rowerami. Dodatkowa atrakcją pielgrzymki były piękne widoki rozciągające się z Półwyspu Helskiego na otwarte morze oraz wody Zatoki Puckiej.

Zdjęcia dzięki uprzejmości p. Danuty Łapacz.

Inne informacje

Intencje różańcowe na październik 2021 r.

EWANGELIZACYJNA – Uczniowie misjonarze – Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. PARAFIALNA: O

Send Us A Message