Pielgrzymka kolejowo – rowerowa na Półwysep Helski i do Sanktuarium Maryjnego Królowej Polskiego Morza w Swarzewie 03.08.2019

Dnia 3 sierpnia br. grupa naszych parafian na czele z księdzem proboszczem udała się na kolejowo – rowerową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego Królowej Polskiego Morza w Swarzewie. Pierwszy etap pielgrzymki to przejazd koleją na Hel, skąd rowerami pielgrzymi przez Juratę, Jastarnię, Chałupy, Władysławowo, Puck dotarli do Swarzewa. Po modlitwie i pobycie w Sanktuarium rowerami dojechali do Wejherowa, skąd pociągiem udali się do Gdańska. Ostatni odcinek pielgrzymki do Juszkowa pokonali ponownie rowerami. Dodatkowa atrakcją pielgrzymki były piękne widoki rozciągające się z Półwyspu Helskiego na otwarte morze oraz wody Zatoki Puckiej.

Zdjęcia dzięki uprzejmości p. Danuty Łapacz.

Inne informacje

Intencje Mszalne 2022.08.29 – 2022.09.04

Poniedziałek 29 sierpnia 2022 Godz. 7.00  O Boże błogosławieństwo w budowie kościoła   Godz. 18.00   O Boże błogosławieństwo 25 rocz. ślubu Angeliki i Grzegorza Wtorek

Send Us A Message