Pielgrzymka do Gietrzwałdu i Sokółki oraz śladami młodzieńczych lat bł. księdza Jerzego Popiełuszki

Dzień 1

Wyjazd z Juszkowa o godzinie 6.00 rano. Przejazd do Gietrzwałdu, który jest miejscem jedynych zatwierdzonych przez Kościół objawień Maryjnych w Polsce. Na miejscu odprawiona zostanie msza św. Przejazd do Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku. Następnie przejazd i zwiedzanie miejscowości oraz domu rodzinnego bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W Suchowoli nawiedzenie kościoła, w którym ks. Jerzy został ochrzczony oraz służył jako ministrant oraz odwiedzenie Izby Pamięci poświęconej bł. księdzu. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg do Sokółki. Po obiadokolacji czas na indywidualną modlitwę w Kościele św. Antoniego Padewskiego, w którym miało miejsce jedyne tego rodzaju w dziejach Kościoła w Polsce, wydarzenie eucharystyczne.

Dzień 2

Poranna msza św., śniadanie i wyjazd na dalsze zwiedzanie Podlasia. W pierwszej kolejności Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie i nawiedzenie jedynej w swoim rodzaju góry krzyży w Polsce. Po nawiedzeniu sanktuarium przejazd do Supraśla i zwiedzanie Muzeum Ikon oraz innych atrakcji tego XVI wiecznego miasteczka. Zwiedzanie Białegostoku wraz z miejscowym przewodnikiem. W drodze powrotnej Tykocin – piękna historyczna a nawet królewska miejscowość w województwie podlaskim, malowniczo położona nad rzeką Narew. Powrót do domu w godzinach późnowieczornych.

Termin wyjazdu: 11-12 Października 2019 r.
Koszt: 290 zł, kontakt: tel. 888 178 039

Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem, nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją, opiekę duchową kapłana, przewodnika po Białymstoku, ubezpieczenie NNW.

Program jest ramowy i może ulec drobnym zmianom nie wynikających z winy organizatora.

Inne informacje

Send Us A Message