Ogłoszenia parafialne – XXXIV Niedziela Zwykła – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata – 25.11.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata czyli ostatnią Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. Za tydzień rozpocznie się Adwent. Już dzisiaj zapraszamy na tradycyjne Roraty, które w naszej parafii odprawiane będą o godz. 6.00 rano. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w piątek – święto Św. Andrzeja Apostoła. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota i niedziela m-ca grudnia. W sobotę po Mszy o godz. 8.00 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi a w niedzielę po Mszy o godz.8.00 nabożeństwo i spotkanie członków Żywego Różańca.

2. Gościmy w naszej parafii kleryka z Gdańskiego Seminarium Duchownego. Niedziela Chrystusa Króla jest świętem patronalnym naszego Seminarium a taca zbierana podczas nabożeństw jest w całości przeznaczona na funkcjonowanie Seminarium.

3. Jutro w poniedziałek przypada na naszą parafię coroczna całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam do licznego udziału w adoracji, która rozpocznie się o godz. 9.00 i będzie trwała do Mszy o godz. 18.00 W trakcie adoracji zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego a o godz. 17.30 rozpocznie się różaniec.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dzisiaj po Mszy o godz. 18.00.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela oraz Dobre Nowiny, które ministranci rozdają za darmo.

6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na kwiaty i wystrój naszej kaplicy 671,03 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Dzieci, które chciałby wziąć udział w parafialnych jasełkach zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy Św. w dużej salce o godz. 18.40

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message