Ogłoszenia parafialne – XXXIII Niedziela Zwykła 19.11.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXXIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Światowy Dzień Ubogich. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św, Rafała Kalinowskiego, we wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP, w środę – wspomnienie Św. Cecylii, w piątek – wspomnienie Śww. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy a za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata, która rozpocznie ostatni tydzień roku liturgicznego.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej a po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych przygotowującej się do Bierzmowania. W tym tygodniu młodzież z klas VIII SP ma swoje przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w salkach. W środę o godz. 19.00 lub w sobotę o godz. 12.00.

3. W przyszłą niedzielę 26 października zapraszamy na Mszę Świętą za wstawiennictwem Św. Charbela, przed Mszą o godz.17.30 nabożeństwo różańcowe, modlitwy wstawiennicze i błogosławieństwo relikwiami.

4. Osoby, które chciałby wspomóc budowę naszego kościoła wolontariatem przy roznoszeniu w parafii opłatków, proszę o kontakt ze mną po Mszach Świętych.

5. W przyszłą niedzielę, Niedziele Chrystusa Króla, zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami na herbatę popołudniową w salce parafialnej o godz. 16.00

6. W ubiegłą niedzielę na Pomoc Kościołowi w Potrzebie zebrano 694 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message