Ogłoszenia parafialne – XXXIII Niedziela Zwykła 15.11.2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj XXXIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego oraz Światowy dzień Ubogich. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy przeżywać: we wtorek – wspomnienie liturgiczne Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, w środę – Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, w piątek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera a w sobotę – wspomnienie Ofiarowania NMP. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która rozpocznie ostatni tydzień roku liturgicznego. Za dwa tygodnie Adwentem rozpoczniemy nowy rok Liturgiczny.
  2. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  3. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie parafialnej i facebookowej naszej parafii.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message