Ogłoszenia parafialne – XXXII Niedziela Zwykła 12.11.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXXII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Do puszki przy wyjściu z kaplicy i kościoła można złożyć ofiarę w ramach ogólnopolskiej zbiórki pomocowej. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

  • w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Śww. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski,
  • w piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej
  • w sobotę – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny.

2. Na skarbonie przy wyjściu z kaplicy oraz z kościoła znajdują się kartki na wypominki za zmarłych. Wypominki można jeszcze składać do skarbony. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany do środy o godz. 17.30 przed Mszą Św.

3. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej a po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych przygotowującej się do Bierzmowania.

4. Na stoliku przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message