Ogłoszenia parafialne – XXXII Niedziela Zwykła 12.11.2017 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXXII Niedzielę Zwykłą w ciągu Roku Liturgicznego. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski,  w piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej a  w sobotę – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny.

2. Różaniec z wypominkami do 16 listopada przed Mszą o godz. 17.30. Wypominki można  jeszcze składać do skarbony na filarze przy wyjściu. W czwartek 16 listopada o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych, których polecaliśmy Miłosierdziu Bożemu w tegorocznych wspominkach.

3. Można już zamawiać intencje na przyszły rok, w tym tygodniu i do końca roku jest jeszcze sporo wolnych intencji.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. a o godz. 16.00 Msza i nauka dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

5. W zakrystii i u ministrantów do nabycia prasa katolicka, tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

6. Za tydzień w niedzielę po Mszach św. będziemy zbierać do puszek ofiary na kwiaty i  wystrój naszej kaplicy.

7. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za modlitwę, trud i ofiary – składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message