Ogłoszenia parafialne – XXXII Niedziela Zwykła 11.11.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXXII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. Dzisiaj obchodzimy Święto Niepodległości. Do setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przygotowywaliśmy się przez modlitewną nowennę a dzisiaj w sposób szczególny modlimy się za Ojczyznę. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie Św. Jozafata, we wtorek – wspomnienie Śww. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna a w sobotę – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej.

2. Różaniec z wypominkami do środy włącznie przed Mszą Św. o godz. 17.30

3. Młodzież starsza (klasy III gimnazjalne i szkoła średnia) ma swoje spotkania w poniedziałki o godz. 18.45. Grupa młodzieżowa Oazy (młodzież z klas od 6 do 8) ma swoje spotkanie we wtorki w salce o godz. 18.45. Grupy są otwarte – zapraszamy na spotkania.

4. Za tydzień po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Spotkanie dla młodzieży z klas III gimnazjum, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz. 18.00

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela.

6. Za tydzień po Mszach Św. do puszek będzie można złożyć ofiarę na kwiaty i wystrój naszej kaplicy.

7. Dzieci, które chciałby wziąć udział w parafialnych jasełkach zapraszamy na pierwsze tegoroczne spotkanie we wtorek po Mszy Św. w salce o godz. 18.30

Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszej wspólnoty parafialnej, za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message