Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela Zwykła 03.11.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXXI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Karola Boromeusza, biskupa a sobotę – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca listopada, nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o godz. 18.00. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. We wtorki przed Mszą Św. zapraszamy na nabożeństwo modlitewne za wstawiennictwem naszego patrona Bł. Ks. Jerzego a w środy zapraszamy na nowennę za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy.

3. Zapraszamy na różaniec z wypominkami, który odmawiamy w dni powszednie przed Mszą Św. o godz. 17.15 a w soboty po Mszy o godz. 8.30. Wypominki można składać do skarbony przy wyjściu z kaplicy. Różaniec będzie odmawiany do piątku 15 listopada.

4. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. a po Mszy o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w 2020 roku.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii i u ministrantów. Polecamy tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

6. Parafia organizuje pielgrzymkę do Libanu do grobu Św. Charbela i innych świętych. Termin pielgrzymki: od 18 do 26 lutego 2020 r. Osoby zainteresowane mogą uzyskać bliższe informacje w zakrystii po Mszach Świętych.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Intencje różańcowe na maj 2024 r.

PAPIESKIEJ ŚWIATOWEJ SIECI MODLITWY Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów. Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej,

Send Us A Message