Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela Zwykła 01.11.2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych ( Msze Św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i wieczorem 18.00). Jutro w poniedziałek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze Św. w naszej kaplicy w tym dniu o godz. 8.00 i 18.00. Msza Św. o godz.8.00 odprawiona zostanie w intencji naszych zmarłych parafian. Odpustu zupełnego udziela się wiernemu, który przy spełnieniu zwykłych warunków (stan łaski uświęcającej), celem okazania pomocy duszom w czyśćcu cierpiącym w poszczególnych dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzi cmentarz i przynajmniej w myślach pomodli się za zmarłych. Różaniec połączony z wypominkami w dni powszednie przed Mszą Św. o godz. 17.15 (w najbliższy piątek wyjątkowo po Mszy o godz. 18.00) a w sobotę po Mszy o godz. 8.00. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany do soboty 14 listopada. W niedziele wypominki podczas Mszy Św. Wypominki można składać do skarbony przy wyjściu z kaplicy. W kalendarzu liturgicznym będziemy również obchodzić w środę – wspomnienie liturgiczne Św. Karola Boromeusza.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota m-ca listopada. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00 a odwiedziny chorych tylko na wcześniejsze wezwanie. Nabożeństwa eucharystyczne połączone z różańcem i wypominkami.
  3. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  4. Przygotowanie do Bierzmowania i Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii jest zawieszone do odwołania. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie facebookowej naszej parafii i na stronie www.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message