Ogłoszenia parafialne – XXX Niedziela Zwykła 25.10.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza a w przyszłą niedzielę – Uroczystość Wszystkich Świętych (Msze Święte w tym dniu tak jak w każdą niedzielę czyli o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i wieczorem o godz. 18.00).
  2. Zapraszamy na tradycyjne w październiku nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszach Świętych o godz. 18.00 a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo i wymiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. Panie z aktywu parafialnego dziękują za życzliwy odbiór akcji odpustowej ze słodkimi wypiekami. Pozyskane środki pieniężne zostaną wykorzystane na doposażenie kuchni przy salkach parafialnych.
  6. Do skarbony na filarze można składać tradycyjne wypominki za zmarłych. Od 2 listopada będziemy przez dwa tygodnie odmawiać różaniec za zmarłych.
  7. Przygotowanie do Bierzmowania i Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii jest zawieszone do odwołania. Msza Św. niedzielna o godz. 11.30 jest transmitowana online na stronie facebookowej naszej parafii.