Ogłoszenia parafialne – XXX Niedziela Zwykła 24.10.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXX Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego i Światowy Dzień Misyjny. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele.  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w czwartek – święto Śww. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,

2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie po Mszach Św. wieczornych a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00.

3. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszam dzieci na nabożeństwo różańcowe w poniedziałki przez cały październik.

4. Dzisiaj w niedzielę po Mszy Św. o godz.18.00 spotkanie dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach do wyboru: w środę o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 11.00.

5. We wtorek 26 października zapraszamy na Mszę Św. o uproszenie łask za wstawiennictwem Św. Charbela. Wyjątkowo różaniec w tym dniu przed Mszą Św. o godz. 17.30. Msze Św. o uproszenie łask będą odprawiane co m-c , zawsze 26 każdego m-ca. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stolikach znajduje się skopiowany artykuł o Św. Charbelu.- Święty na ten czas. Warto go przeczytać.

6. Do brązowej skarbony w kaplicy przy filarze oraz przy wyjściu z kościoła można już składać tradycyjne wypominki za zmarłych. Od 2 listopada przez 2 tygodnie przed Mszą Św. wieczorną czyli o godz. 17.30 będzie odmawiany różaniec połączony z wypominkami.

7. Przy wyjściu z kaplicy i kościoła na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę oraz dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego.

W minionym tygodniu na drogę do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy + Danutę Muszyńską z ul. Sportowej     Wieczny Odpoczynek..

Młodzież z klas pierwszych szkoły średniej, przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania w 2022 roku zapraszam na spotkanie dzisiaj w niedzielę po Mszy o godz.18.00.  Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkania w tym tygodniu w salkach do wyboru: w środę o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 11.00.


Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za  złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message