Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela Zwykła 06.10.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXVII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej, czyli Święto Matki Bożej Królowej Różańca. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy wieczornej, a w soboty i w niedziele po Mszy o godz. 8.00. W poniedziałki zaproszenie szczególnie kieruję do dzieci a także do tych, które przygotowują się do Pierwszej Komunii.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. (w czasie Mszy zostaną poświęcone różańce). Również dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w 2020 roku.

3. Zapraszamy na spotkania Oazy młodzieżowej: w poniedziałek po Mszy wieczornej (grupa starsza – młodzież ze szkoły średniej), a we wtorek po Mszy (grupa młodsza – młodzież z klas od VI do VIII SP).

4. W piątek 11 października o godz. 6.00 z naszej parafii wyruszy dwudniowa autokarowa pielgrzymka na Podlasie śladami młodzieńczych lat Bł. Jerzego Popiełuszki. Z tej racji w sobotę 12 października o godz. 8.00 odbędzie się tylko nabożeństwo różańcowe. Naszą parafialną uroczystość odpustową ku czci Bł. Ks. Jerzego będziemy obchodzić w niedzielę 20 października. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11.30

5. Osoby dorosłe lub dzieci grające na instrumentach, chcące wesprzeć naszą parafialną scholę zapraszamy na próbę, która odbywa się w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii i u ministrantów. Polecamy tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę.

7. Parafia Św. Faustyny na Rotmance 10 października o godz. 19.00 zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne Odnowy w Miłości Boga połączone z modlitwą o uzdrowienie.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message