Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXVII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie liturgiczne Św. Faustyny Kowalskiej a w środę – wspomnienie NMP Różańcowej. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić XX Dzień Papieski.

2. Zapraszamy na tradycyjne w październiku nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszach Świętych o godz. 18.00 a w soboty i niedziele po Mszy o godz. 18.00. W poniedziałki na różaniec zapraszamy dzieci.

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w przyszłym roku. Za tydzień w niedzielę zostaną poświęcone różańce a po Mszy Św. o godz. 11.30 nauka dla dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej w 2021 roku. Młodzież z klas VIII SP ma swoje spotkania formacyjne w salkach (do wyboru) w środę o godz. 19.00 lub w sobotę o godz. 11.00.

4. Młodzież oazowa zaprasza na spotkania w salkach: grupa młodsza w poniedziałki o godz. 19.00 a grupa starsza we wtorki o godz. 19.00. Oaza zaprasza na wydarzenie ,,wSTAŃiSŁAW”, w czasie którego modlitwą będzie można uwielbić Jezusa z takimi osobami i zespołami jak: exodus 15, PAW, Estera ESTI Kukier oraz Szymon Reich. Dlatego młodzież oazowa przeprowadzi zbiórkę do puszek po Mszy Św. Fundusze potrzebne są na scenę, nagłośnienie i przygotowanie transmisji online. Wydarzenie odbędzie się w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni Karwinach 10 października w godz. od 17.00 do 21.00

5. Zapraszamy osoby, które chciałby należeć do wspólnoty Żywego Różańca. W środę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji o Boże błogosławieństwo dla członków nowopowstałych w naszej parafii Róż Bł. Jerzego Popieluszki i Św. Charbela. Różaniec po Mszy zostanie odmówiony w intencji panów Romana Piepiórki i Janusza Mionskowskiego, którzy ufundowali nowy stojak do chorągwi różańcowej.
6. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się prasa katolicka. Polecamy do czytania tygodniki: Gość Niedzielny i Niedzielę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. W ubiegłą niedzielę na kwiaty zebrano 1115 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej wspólnoty parafialnej za złożone ofiary, uczynione dobro i modlitwy oraz za wszelkie przejawy życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.

Inne informacje

Send Us A Message